| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

am conectat un sistem audio la pc si nu-mi se aud toate boxele, e cu 5 boxe si sabwoofer se aud cam doua una dintre ele mai gajait. Sistemul la priza merge bine, toate boxele. Trebuie sa fac ceva din pc ca sa mearga toate, plss!

Răspuns Câştigător
| Krax256 a răspuns:

Inseamna ca din audio manager sau din programul placii de sunet ar trebui sa setezi pe 5.1

4 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Nu ai precizat ce sistem audio ai, e posibil ca distributia pe cnale sa fie gresita, mai precis trebuie sa refaci legaturile boxelor in sistem si a firelor auxiliare.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Krax256):

Este Philips HTS3154

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Krax256):

Este Philips HTS3154 si cum am spus la priza merg toate boxele, am inteles ca ar trebui sa reglez ceva din pc!

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Krax256):

Da nu gasesc maneger sunet si stiu cal am in pc stiu ca de undeva din control panel pe acolo sa fie!

| Krax256 a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Inseamna ca din audio manager sau din programul placii de sunet ar trebui sa setezi pe 5.1