| ImSnow a întrebat:

Am si eu o intrebare am monitorul asta >--http://www.emag.ro/......D1KFH3BBM/ si pot sa folosesc doar o rezolutie pe 16:9 restul sunt pe 16:10 de ce?
As vrea sa schimb rezolutia din full hd in hd dar nu pot.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cum sa schimbi nene rezolutia, daca rezolutia lui nativa e full hd...cap aveti, minte va mai trebuie!
Adica vrei sa faci dintr-un lucru bun, unu' prost...

| ImSnow explică (pentru K0sti):

Nu eu doar vreau sa pot sa foloesc toate rezolutiile adica alea din 16:9

| K0sti a răspuns (pentru ImSnow):

Ce nu intelegi, daca ii scazi rezolutia se vede mai prost! De aia producatorul iti da rezolutia nativa in care trebuie sa mearga!