| FlorinȘ20 a întrebat:

Am și eu o întrebare!
Are careva aplicația My Vodafone?
Doriți să ne trimitem cadourile zilnice? Și dacă aveți dubluri, puteți să îmi trimiteți! Mai ales pentru colecția bani că nu am niciun tichet strâns?
Aștept răspuns dacă doriți!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Esti prost sau ai cazut in cap si te-ai lovit atat de rau incat nu stii ce vorbesti? intreb si eu doar laughing

| FlorinȘ20 explică (pentru lpavel):

Ba eu cred că tu ești în cap scăpat de la naștere! Dacă nu știi despre ce zic mai bine taci și nu te mai băga în seamă ca un incult! laughing Mersi pentru răspunsul ăsta,, DEȘTEPTULE"