| Alexandru6999ub a întrebat:

cum pot conecta camera web la laptop deoarece si laptopul are o camera dar cu rezoluție mica si nu imi permite sa o conectez pe cea web.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dezactiveaza camera web a laptopului ( http://bit.ly/2tb2dko ) si apoi conecteaz-o pe celalalta.

| Algo098 a răspuns:

Daca e o camera web cu fir, probabil ca se conecteaza pe USB, dar conectarea la USB poate sa nu fie suficienta pentru a putea folosi camera. Daca windows-ul nu are driverele pentru camera web, aceasta nu va functiona si atunci e necesara instalarea driverelor camerei web de pe CD-ul acesteia sau de pe site-ul producatorului camerei.