| Desirre a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Cum pot sterge poze de pe backup la o tableta Samsung din galeria foto?
multumesc

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei. Si eu am avut aceasta problema. Trebuie sa intri pe contul de google cel mai bine de pe PC si cauti undeva back-up poze am cautat si eu mult nu mai stiu exact unde e. si il debifiezi sau stergi in functie de cum iti apare. Dupa aceea de pe tableta te deloghezi de pe contul de google din setari conturi il stergi si intri iar pe acel cont. poti intra la loc din magazin play.
Bafta.