| GalaxyGirl a întrebat:

Cum se consuma memoria interna, cea a telefonului? Nu am foarte multe aplicatii in el si este plina aproape. Funda! happy

5 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Memoria interna este utilizata 75% de atunci cand intri in posesia lui, acum depinde de ce platforma este, vorba dar din ce spui este ceva mai slab, este normal.

| GalaxyGirl explică (pentru adybutterfly):

Cand am cumparat telefonul avea 101 MB liberi... acum mai are 28 :/

| adybutterfly a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Depinde ce aplicatii ai instalat pe el in acest caz, poate ai fotografii multe, muzica...

| GalaxyGirl explică (pentru adybutterfly):

Acelea le am in card. Tot am pe card. ><

| Okin14 a răspuns:

Din cate stiu eu din poze, muzica, aplicatii, mesaje, contacte, video...