| bogdan18 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva? am un card microsd Kingston si de 2 zile numai vrea sa munceasa imi cere sa-l formatez ii dau formatare si imi scrie operatiune nereusita. cine ma poate ajuta? am incercat sa il formatez intr-un Nokia c1 dar nimic pe Samsung acelasi lucuru! FUNDA celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| zumpy a răspuns:

Cardul tau este virusat. asa am patit si eu cu un card si cu un telefon asta se antampla datorita faptului ca ai stocat p el ceva din pc care avea virusi