| GabriielCatalin a întrebat:

De ceva timp sunt in Germania ieri mi-am făcut cont de Netflix dar nu imi gaseste deloc serialul Lucifer, stie cineva cum ași putea sa il găsesc?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta "Luzifer", cu Z
.

| alina2k18 a răspuns:

Posibil sa aiba region exclusivity si de aia nu il gasesti.

| Bizon95 a răspuns:

Link-ul e asta:
https://www.netflix.com/ro-en/title/80057918
incearca-l in jermania vezi daca merge... mie imi e prea lene la ora asta sa alerg dupa schimbat ip-uri :P

problema cu Netflix-ul e ca in ro cel mai ieftin e vreo 7eu
in Turcia cel mai ieftin e 3eu
TREBUIE sa fie undeva o diferenta
asa ca de exemplu in ro NU poti sa vezi Supernatural care e binemercic pe Netflix... dar numai in state
deci e posibil ca in jermania sa nu poti vedea Lucifer

| GabriielCatalin explică:

Vă mulțumesc tuturot pentru atenția acordată dar inca nu am rezolvat problema.

| luizanvd a răspuns:

Pune netflixul in romana sau engleza.