| Abracadabra22222 a întrebat:

de curand cineva mi-a accidentat masina cand aceasta se afla in parcare, am cerut camerele de la o casa de pariuri din zona. Pe camere se vede momentul in care masina mea a fost busita dar nu pot sa vad clar numarul de inmatriculare deoarece si cand ma loveste si cand fuge din cauza farurior nu pot vedea, sugestii? Pot sa fac sa se vada cumva mai clar?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Te duci la politie si au aparate speciale de obicei si stabilizeaza pixelii.