| DaRaspund a întrebat:

Am si eu o intrebare: este posibil sa selectez unii prieteni de pe facebook care sa nu-mi poata vedea postarile? Daca da cum? Nu vreau sa-i sterg doar sa nu-mi poata vedea postarile, pozele. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! mergehappy atunci cand pui pe facebook o stare, o poza sau ca esti intr-o relatieelaughing la poza, stare...ai o rotita, sau scrie ''public'' dai click si alegi din prieteni, doar eu, personalizat happy daca dai pe personalizat iti selectezi happy Bafta! funda?

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca merge atata timp cat ai la prieteni acea persoana poti sa il scoti de la prieteni daca vrei

| DaRaspund explică (pentru thewomaninwhite):

Da' vede ca e scos, nu?

| RochEq a răspuns:

Dai setari sai ati apare doar prieteni prieteni prietenelor meu si alegi de acolo