| KennenX a întrebat:

Am si eu o intrebare! Eu cand deschid prima data Chrom-ul imi apare Google-ul, dar cand dau sa-l deschid a doua oara si am in bara inca un Google deschis, imi apare o alta pagina de pornire.Cum setez Google ca pagina de pornire pe Chrome? Adica as vrea sa stiu cum fac sa apara Google si cand deschid a doua, a treia, etc. oara Chromu-ul?

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu poti seta ca noul tab sa deschida automat o anumita pagina, nici macar sa poti seta sa deschida homepage.

| charleslouboutin a răspuns:

Nu ai cum. Poti avea doar un homepage. Dar cand deschizi alt tab, poti seta sa iti apara paginile accesate cel mai des.