| andrei95 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu telefonul...azi dimineata mi se auzea dar acum am observat ca nu se mai aude nimic nici cei cu care vorbesc(ei ma aud pe mine) nici macar o muzica deci ce poate sa aiba si cam cat ar costa.Am un samsung

Răspuns Câştigător
| oanaoana23 a răspuns:

S-a stricat difuzorul.intra pe gms arena si cauta difuzor pentru modelul tau de telefon. nu cred ca e scump
in jur de 5-10 lei, apoi la service sa til schimbe

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cauzele ar putea fii multiple ori difuzorul e compromis ori softul sau placa de baza are crapaturi si nu mai face contact cu restul.Dar se desface frumos si vezi care e problema acolo, referitor la un pret nu iti pot spune deoarece nu ai mentionat modelul de Samsung, si nici nu stiu cu certitudine ce stricaciuni are.

| anonima01 a răspuns:

S-a stricat difuzorul la sigur daca doar tu nu poti sa auzi si ceilalti te pot.

| Maria2012Jade a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.Cred ca ai dat la PROFIL si ai dat telefonul la aplicatii fara sunet si fara vibratie.Incearca sa dai telefonul cu sunet si vibratie. Daca nu merge asa cum ti-am zis eu, inseamna ca este din cauza zapezii sau a frigului. Daca inca mai ai garantie, il duci acolo.
Succes!

| mariacartan a răspuns:

Am avut si eu o problema la fel l-am dus si miau schimbat mufa castilor deoarece se blocase pe casti, ceilalti vorbeau, ii auzeam dar ei nu ma auzeau