| tero a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu trimiterea mesajelor.merge sa trimit mesaje din orice retea(am un samsung s8300), cu excetia cartelei de digi mobil nu merge chiar daca schimb centru de mesaje, iar cand pun cartela in alt telefon merge.

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Verifica in tel sa vezi setarile de retea e posibil sa ai doar gsm bifat verifica sa fie dual gsm si hspda(3g)verifica si centru de mesaje si suportul simului pe tel tau mai ales ca digi foloseste usim