| roby223 a întrebat:

Am și eu o întrebare legata de Facebook. Pot sa restricționez accesul altor persoane la a-mi distribui pe Facebook sau messenger pozele mele?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alexia1208 a răspuns:

Pe Facebook poți restricționa, însă pe Messenger nu. Te duci la alea 3 puncte din dreapta sus și dai pe editează postarea. Și o sa vezi sub nume ca scrie public sau prieteni. Na dai acolo și pui prieteni cu excepția... (persoanei/persoanelor respective)

1 răspuns:
| xRaffy a răspuns:

Pe Facebook din câte știu nu poți restricționa sa nu îți mai poată distribuii pozele.