| RebeBere92 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Iphone 4s.Treaba e ca am telefonul de vreo doua saptamani si atunci cand vreau sa intru pe o aplicatie( de ex: retrica) si incerc sa fac poza, ecranul se face negru.Practic iese din aplicatie automat.De ce se intampla chestia asta? E posibil sa fie din cauza unui virus? :/

1 răspuns:

Soft-ul iOS(care e pe iPhone/iPad/iPod Touch) NU se viruseaza! Trebuie doar sa ii dai un reset care ar trebui sa rezolve tot.