| ș53fan a întrebat:

Am și eu o întrebare legată de snapchat :
Cum se dă o cerere de prietenie sau cum se numește? Cumva prin mesagerie? sau cum?
Fără mișto, nu am prea folosit aplicația și nu știu prea bine...
Dacă se poa, și fără hate
Ba rog frumos!
Și cumva dacă i-am dat deja unei persoane, îmi pot da seama ca am făcut ăsta? Gen nu știu, gen dacă i-am dat gen sa nu mai o găsesc în lista acolo la căutări, sau cum funcționează?

3 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Daca e vorba de snapchat, si vreti sa faceti foculete si inca nu sunteti prieteni, ei bine trebuie sa apesi pe cerul din stanga sus al ecranului apoi pe adauga prietenii si cel din urma sa scrii tu numele persoanei pe care o cauti. Sper ca ti-am fost de ajutor

| ș53fan explică (pentru CosminGK):

Și dacă nu o găsesc, care ar putea fi motivul?

| thejuliangaming a răspuns:

Sper ca asta te ajuta: https://goo.gl/images/AVAzNx