| HuLeR a întrebat:

Am si eu o intrebare,
Mi s-a inchis azi laptopul din senin, mai exact s-a facut ecranul negru nu puteam da nimic, i-am dat un restart, mi-a facut exact la fel dum 2 min, acum, daca il pornesc imi apare doar login2windows si iar se face ecranul negru. Oare de la ce sa fie? si cam cat ar putea sa ma coste?

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Buna! Incearca sa arunci o privire pe aceasta pagina, poate vei gasi solutia.La fel ai un chat online, unde poti pune intrebari despre problema ta, unui specialist.Succes!
http://www.laptophelp.ro/pages/Am-nevoie-de-alt-display%3F.html

| HuLeR explică (pentru Petrica44):

~nu stiu care ar fi problema, mergeti la un service, noi doar vindem componente si accesorii~ asta a fost raspunsul lor happy

| Petrica44 a răspuns (pentru HuLeR):

Incearca asta:
Intra in safe mode, apoi tasteaza f2 sau f8 sau f10, apoi continui cu repararea sistemului... urmezi pasii pe care ti-i cere.
Sau aplica-i "varianta" din aceasta pagina:
http://www.csmonitor.com/......n-of-death
Succes!
P.s. sa-mi spui ce ai rezolvat.