| alexboss2020 a întrebat:

rog seriozitate!
Deci am un PC foarte bun cu ryzen si mai vreau sa imi fac unul pentru gaming cu Intel! PC-ul meu cel vechi
A8 6600k 4.2.ghz
RX 460 MSI OC 4GB
FM2A58+
12GB ddr3 1600mhz
Sursa nu stiu care e exact dar este buna are 700W si protecti multe
HDD WD Blue
Carcasa Floston
PC-ul meu cel vechi i l-am dat unui prieten, deoarece vreau sa imi achzitonez altul mai bun ca sa am 2 PC-uri bune.Intrebarea e:Oare sunt un om bun daca dau ce am? Adica daca voiam puteam sa vand PC-ul dar mi-am dat seama ca vreau sa fac o fapta buna asa ca i l-am dat tovarasului meu el avand un pc vechi si procesor din 2009! E bine ce am facut? Vreau sa ii dau si altui prieten un xbox 360 eu vroind sa ii dau precomanda la Xbox one X! Scuzati greselile de ortografie nu stau sa editez!

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

De ce sa nu fie bine? Daca tu te simti bine nu inteleg de ce nu ar merita, si gen nu duci lipsa. Nu te obliga nimeni sa dai ce ai pe nimic. Bafta.

3 răspunsuri:
| Edy_9245 a răspuns:

O intrebare am si eu. Iti merg bine jocurile pe acel procesor si placa video (a8 6660k, rx 460?)

| alexboss2020 explică (pentru Edy_9245):

Mi-au mers foarte bine
Star wars battlefront high 40-60 fps-uri
Need for speed medium combinat cu high 30-50 fps-uri
fifa 17 setari maxime intre 110-130 fps-uri
Cam orice joc fara probleme uite un video ca sa iti arat ca nu mint este pe canalul meu acum il fac, video-ul este facut pe PC-ul prietenului meu eu i-am dat PC-ul acum am altul citeste in descriere, oricum uite video-ul sa vezi ca nu te mint cu placa video
https://youtu.be/57dzN4MkP-4

| Edy_9245 a răspuns (pentru alexboss2020):

Imi poti da canalul? ca videoclipul a fost sters