| hibridboy a întrebat:

Am si eu o intrebare TPU
stie toata lumea cum e facebook-ul
i-am pus lu soramea niste muzica pe telefon prin cablu de date si cand am intrat pe facebook sa ma joc meez si in loc sa arate normal parca eram connectat de pe un smartphone si acum de fiecare data cand ma connectez pe facebook asa imi arata de perca as fi connectat de pe un telefon ce sa fac sa fie ca la inceput?
dau funda!

3 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Salut, nu poti face nimic, la fluxul mare de utilizatori ai facebook`ului, ii este foarte greu sa fie "live" chiar si starile, e un mic delay, iar odata ce te-ai conectat de le un dispozitiv mobil pe FB, acesta il va recunoaste pe veci ca "conectat pe un disp mobil" nu ai ce sa ii faci.

| BBronco a răspuns:

Posibil noul update de la facebook.

| BBronco a răspuns (pentru BBronco):

Daca-i asta, n-ai cum, asa o sa fie la toti, nimeni nu scapa.