| kappy182 a întrebat:

Am si eu o mare problema.sper ca ma poate ajuta cineva.am un LCD Panasonic viera th-37pv7p si nu gasesc un cablu hdmi sa il pot conecta la pc.am nevoie ca un cap sa fie cu mufa normala pentru placa video,stiti voi...din ala cu suruburi,iar celalalt cap sa fie hdmi...pls help

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ai nevoie de un convertor VGA - HDMI.
Ai aici : http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-cablu-vga-hdmi.html
Dacă mai cauţi găseşti la preţuri între 100 şi 300 roni.

1 răspuns:
| IulianP a răspuns:

Ce placa video ai mai exact?
Daca are doar port VGA ai nevoie de un convertor VGA la HDMI, care este destul de scump.