| Robeert a întrebat:

Am si eu o nelamurire dau drumul la pc porneste dar monitorul nu se aprinde ramane negru(sigur monitorul e bun pentru ca am facut proba si cu alt monitor).Eu cred ca este de la HDD deoarece butonul acela mic de pe unitate deasupra caruia scrie HDD doar flameaza 2-3 ori cand aprind pc'ul si dupa e ca si mort.
Am nevoie de un sfat sau de o parere!

2 răspunsuri:
| gIiiIolil a răspuns:

Pai asta am patit si eu cu un laptop Dell, am incercat sa-l conectez la un monitor si nu mergea, e stricata mufa in care bagi monitorul, du-te la un magazin de electronice cumpara una, si du-te sa-l repari, e numai vreo 15 lei... si 5 lei mufa

| wolverine13 a răspuns:

Poate ti s.a ars placa video