| Ciuraru_Stefan_1995 a întrebat:

Am si eu o placa de baza p4m900-m7 fe. Mi-am cumparat o placa video geforce 9400 gt 512 mb ddr2, iar atunci cand o pun nu mi se aprinde monitorul ( placa e noua ), si nici pe onboard nu mai merge. Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Problema ar putea fi de la monitor
incearca monitorul la un prieten si vezi daca merge

| Ciuraru_Stefan_1995 explică (pentru SouLIce):

Monitorul e absolut in regula si acum functioneaza si unitatea, dar pe onboard, cand bag placa video, vreo 2 zile nu mai functioneaza nici pe onboard si nu stiu dc...

| Ciuraru_Stefan_1995 explică (pentru SouLIce):

Monitorul merge, merge si unitatea acum pe onboard, dar cand bag placa video ( am incercat cu 4 placi diferite ) nu mai merge nici pe onboard apoi si nu stiu ce sa-i fac...