| Cojocaru_Bogdan_1999 a întrebat:

Am si eu o problema.Am acest extender : http://www.altex.ro/wireless-range-extender-asus-rp-n53- 300-300-mbps-alb, pe care il folosesc ca acces point( adica pe post dr router). Dupa un timp de functionare (2-10 ore) mi se blocheaza "routerul".Se blocheaza in sensul ca nu mai merge netu, nu pot sa intru in interfata lui grafica pe repeater.asus.com si nu ma pot conecta la router. Dupa un restart isi revine.Problema este ca, cand se blpcheaza este foarte fierbinte.Mentionez ca il am de 2 ani fara 1 luna.Am incertat eu tot felul de setari prin el ca sa nu se mai inchinga dar degeaba. Daca m-ati putea ajuta v-as fi recunoscator.In camera unde il tin, nu creste temperatura de 22 de grade.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu sunt doi ani de la cumpărare, mai este încă în garanție. Du-l la service.