| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Am cumparat o camera web a4tech pk-9352H, am instalat driverul, dar cand vreau sa pornesc aceasta camera web mi se restarteaza calculatorul.Am inteles ca e ceva din pc meu, poate cineva sa ma ajute? Am windows xp professional 2002 dar scrie ca este compatibil.Va multumesc, o zi buna

1 răspuns:
| Anonoim a răspuns:

Incerca pe alt pc etc reinstaleza diverul (da nu pete cel vechi) daca nici asa nu merge s-ar putea sa nu fie compatibil asa ca reinstaleza windows-ul peste