| batoandrei a întrebat:

Am si eu o problema... Am dat block unei persoane dar pe Messenger nu pe facebook si nu stiu cum sa o scot. Am sters si conversatia si nu stiu cum sa ii dau unblock. Care stie va rog ajutati-ma. Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe Yahoo Messenger, în *bara* de sus unde ai *Messenger*-*Contacts/Contacte* -*Acțiuni /Actions* -*Ajutor/Help*; Intri la *Messenger* apoi dai la *Preferences /Preferințe * =》 *Ignore list/Lista de prieteni ignorați * şi acolo le dai *unblock* la cei pe care dorești să-i scoți (^_^)

| batoandrei explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,dar nu yahoo messenger... ci messenger-ul pentru facebook happy