| Mayer_Chris_1994 a întrebat:

Am si eu o problema. Am intrat in setari bios si acum se blocheaza dupa restart si nici in bios nu pot intra -_- sfaturi?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sfat - alta data nu mai intra in BIOS!

| MskDesign a răspuns (pentru K0sti):

laughing
Cred ca asa aminceput toti cei care suntem pasionati de pc-uri.

| K0sti a răspuns (pentru MskDesign):

Numai dupa ce te informezi! Altfel, daca pleci la vanatoare fara pusca, patesti precum stimabilul Mayer!

| LDCCristi a răspuns:

Cred ca i-ai dat peste cap setarile.Singura solutie este sa-i dai setarile originale placii de baza.Pentru asta trebuie doar sa scoti bateria aia de pe placa de baza(vezi ca are o clema apasi cu surubelnita si iese). Dupa ce ai scos-o o ti in mana 5 secunde si dupa o pui la loc si gata. Dupa intri in setari si dai sa booteze primul Dvdwritter.