| tramtram a întrebat:

Am si eu o problema am intrat la inceputul verii pe www.facebook.com/newsfeed si m-am pus pe lista de asteptare pentru noua interfata, nici pana acum nu m-i s-a facut aceasta modificare, aveti idee de ce? si daca se poate in alt mod?

1 răspuns:
| FatalScream a răspuns:

"Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă. Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă". Este mesajul cu care este întâmpinat, acum, internautul care încearcă să acceseze pagina de Facebook deschisă în numele consilierului de stat Raed Arafat, este vorba de cea care adunase aproape 87.000 de aprecieri. Cunoscutul medic a reclamat că s-a pomenit cu conturi false pe Facebook și dorește blocarea lor. Unele au fost deja închise, altele încă pot fi accesate, însă pe ele nu s-a mai postat de multă vreme.

Raed Arafat a precizat clar: nu are nici un cont facebook personal sau oficial administrat direct de el sau indirect de alte persoane autorizate de domnia sa! Si mie mi s-a intamplat. Sper sa te ajute raspunsul.