| osti a întrebat:

Am si eu o problema, cand incerc sa instalez yahoo messenger, imi zice ca nu e destul spatiu, dar de fapt pe partitia (Local Disk Hhappy unde am instalat windows-ul si unde arata ca se instaleaza yahoo messenger am 100 GB spatiu liber

2 răspunsuri:
| mata22 a răspuns:

Reformuleaza, nu am inteles nimic

| osti explică:

Deci, am downloadat yahoo messenger 10, si cand dau sa-l instalez (el apare acolo ca se instaleaza in Local Disk H, in H am eu windows program files bla bla...,) dar cand dau next zice ca nu are spatiu sa se instaleze straight face dar am 100 Gb liberi