| batoandrei a întrebat:

Am si eu o problemă. Care știe cum scot de la block o persoană dar pe messenger ( nu yahoo ) ci cel de la facebook, si menționez ca numai am conversația cu acea persoană. Va rog frumos care știți, dau fundă

2 răspunsuri:
| Mariiiiiiiii a răspuns:

Te duci la chestia aia cu lacatul, sus pe pagina de facebook, si vezi acolo cum pot bloca o persoana...de acolo cred

| AxX3L a răspuns:

Salut... hmmm din cate stiu nu se poate face asta din messenger sau cel putin nu cred insa ai putea face asta daca intrii pe facebook pe un laptop sau pc, intrii la optiuni si ii dai unblock de acolo. Sper sa iti fi fost de ajutor big grin o zi buna sa ai ciao tongue