| eVo_7239 a întrebat:

Am si eu o problema cu contul de facebook. Imi apare o eroare cand incerc sa imi vizualizez profilul. Eroarea se petrece cand cum nu am reusit sa determin cauza. Am facut si o reclamatie dar pana acum nu am primit nici un raspuns sau sa se fi rezolvat problema! Astept sugestii va rog!

am adaugat si un link : http://img248.imageshack.us/img248/2212/snap0001c.jpg

Ps: Prima intrebare pe TPU deci nu prea stiu cum merg lucrurile pe aici.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai Cosmin! Mai poti intra pe facebook? sau doar din cand in cand face asa? adica iti da eroarea asta! daca din cand in cand iti da eroarea asta inseamna ca este de la ei (facebook) Preventiv sterge si tu coockiurile cu un utilitar!

neluL
| neluL a răspuns:

Da este de la Facebook eroarea si username-ul il poti schimba doar o data pe zi cred, pentru ca au prioritate noii veniti pe site. De exemplu vechiul tau username poate sa se fi ocupat deja. Sunt multi care se logheaza pe site!

| eVo_7239 explică:

@NeluL da pot intra pe facebook chiar dupa ce ma loghez imi pot vizualiza profilul dar imediat dupa aceea. apare eroarea. se intampla cand cum nu pot zice ca fac ceva anume care declanseaza eroarea... am sters toate cookiurile am incercat alt browser. am reinstalat intamplator si windowsul zilele trecute dar tot asa... si nu doar eu patesc asta. si cei care doresc sa imi vizualizeze profilul le mai apare! PS; am schimat usernameu contului recent cineva mi-a spus ca poate fi din cauza ca contine punct "fb.com/xxx.xxx" se poate?! daca e asa oare dc a permis facebookul folosirea punctului si username'u nu se mai poate schima!

| eVo_7239 explică:

Din cate stiu username'u e permanent nu mai poate fi schimbat. am facut plangere si inca nimic. daca ar fi o linie directa cu cei de la facebook sau ceva de genu. mersi oricum de efort Nelul