| Raggy a întrebat:

Am si eu o problema cu contul de Tumblr. Astazi m-am trezit ca era deconectat si am incercat sa ma loghez, dar ori de cate ori bagam parola, nu mergea. Mi-a aparut un mesaj care spunea ca mi se va trimite pe adresa de mail ceva prin care imi voi putea reseta parola, dar tot n-a venit nimic. Habar n-am ce are.

2 răspunsuri:
| Deliciouscupcake a răspuns:

Probabil că întârzie mesajul trimis de cei de la tumblr. Poate greşeşti ceva la parola ..nu ştiu, nu văd altă problemă.

| nimeniii23 a răspuns:

Așteapta si tu mai mult, poate o sa primesti...