| Goldenboy97 a întrebat:

Am si eu o problema cu google chrome de fiecare data cand intru pe el imi apare mesajul whoa google chrome has crashed. Este enervanta chestia apare si de 10ori. Cum rezolv problema?

5 răspunsuri:
| floringabor a răspuns:

Cred ca ai putini rami. Ca sa nu iti mai apara acest mesaj, trebuie sa ai cel putin 1, 5 GB RAMI. Eu iti recomand daca vrei sa folosesti Mozila Firefox pentru ca este cel mai rapid browser indiferent de cati rami ai

| floringabor a răspuns:

Nu stiu ce windows ai, dar daca ai windows vista iti manca jumate din rami. Deci la vista daca ai 2 GB RAMI, windows-ul iti recunoaste doar 1 GB RAMI

| floringabor a răspuns:

Dezinstaleaza Google Chrome si instaleaza-l din nou. Apoi pe Google Chrome mergi la "Setari" apoi in partea stanga la "Ajutor" Acolo ti se inverte un cerc in dreptul careia scrie "Se cauta actualizari" Astepti pana in loc de cercul care se invarte iti apare bifare. Cand ti se bifeaza nu o sa-ti mai apara acea chestie