| Mitrofan_Adrian_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu iphone 4! L-am cumparat de la cineva dar nu o vrut sa imi dea si parola de la contul icloud si sa fac alt cont nou din cate am inteles costa 20 de euro! Problema ii ca nu stiu daca pot baga muzica din PC pe telefon... am incercat prin iTunes dar nu stiu ce trebuie sa fac! Va rog sa ma ajutati daca puteti si sa imi spuneti pas cu pas cum trebuie sa fac daca se poate!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bulicanu_Marina_1995 a răspuns:

Https://www.icloud.com/
eu tot am iphone 4 si am creat unul gratis! :)

2 răspunsuri:
| Mitrofan_Adrian_1999 explică:

Ok. am facut si eu un cont care pe site merge dar pe telefon nu il pot baga! Am nevoie de net pentru asta?

| Bulicanu_Marina_1995 a răspuns:

Sigur ca ai nevoie de net!