| SnYcK3rS a întrebat:

Am si eu o problema cu mess'ul

Stateam pe mess, am iesit sa intru pe alt id, apoi am intrat iar pe id meu. Introduc ID si parola si cand sa intru imi zice "there was a problem with signing you in to YH! Please click forgot password"

De ce imi zice asa? Ideea e ca am verificat de 100 de ori ID si parola sa vad daca sunt scrie asa cum trebuie si sunt scrise corect. Problema e ca am mai patit asa acum ceva timp si eu si sora mea, dar nu mai stiu cum am rezolvat toata treaba asta

Apas "forgot password" si apoi dau "I have a problem with my password", introduc ID si codul din imaginea aparuta si apoi imi spune daca imi trimite mail la "ghjfjk@yahoo.com" sau daca utlizizez intrebarile secrete pe care nu le mai stiu. Cred ca "ghjfjk@yahoo.com" este ID meu alternativ, da nu tin minte ca acest cont l'am facut acum 5-6 ani. Pe acel mail nu merge sa intru.

Deci, ce sa fac? Nu-mi spuneti gen "fa un alt ID" k nu vreau

Cum sa fac sa'mi recuperez intrebarile secrete?

Vreau o solutie!

PS : Am Windows XP big grin

1 răspuns:
| ursulettbxio a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te uiti la acele intrebari, poate iti aduci aminte ce raspunsuri ai dat, iar daca nu le mai stii incearca sa intri peste ceva timp sau sa suni pe cineva sa incerce, poate merge la el/ea dar sa ai incredere in acel cineva.