| GabyIonutz a întrebat:

Am si eu o problema cu pc. In jocuri si in browser imi ingheata cateodata imagine si trebuie sa opresc pc si sa il repornesc pentru a-si reveni insa dupa ce il pornesc nu imi porneste ventilatoeul de la procesor. Stiiti din ce cauza se intalpla asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Praf la ventilator cred/Din cauzaasta se blocheaza tot. Posibil sa se si inchida daca face temperatura.Mergi la un service, sau macar deschide tu capacul calculatorului si cu o pensula moale cureti ventilatorul si ce mai poti pe acolo.Asta in caz ca nu are probleme ventilatorul.