| Danutz_Enache_1993 a întrebat:

Am si eu o problema cu router ul ieri dintr o data nu a mai mers si m am tot chinuit sa ii dau de cap... l am rezolvat merge internetul pe laptop dar pe telefon mi se conecteaza la wireless dar nu merge internetul de ce?

1 răspuns:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Pai in cazul asta aveti o problema cu telefonul. In caz ca nu aveti prea multe date importante salvate in telefon, readucetil la setarile din fabrica si mai incercati odata conectarea la internet.