| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul din orice browser de internet. Daca ascult o melodie din PC si pornesc Sistemul 5.1 se aude Ok toate boxele merg inclusiv Subwooferul dar acum apare problema, daca ascult de pe orice site muzica sau orice cu sunet nu se aude Subwooferul si nu stiu de ce. Am instalat placa de sunet dar tot nu stiu de ce. Ma poate lamuri si pe mine cineva? Multumesc

2 răspunsuri:
| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Problema des intalnita la placile de sunet integrate realtek, din cate stiu eu nu se poate rezolva decat prin achizitionarea unei placi de sunet dedicata. Fundaa :d?

| SiLvIuLeTz2011 a răspuns:

Pai inainte sa reinstalex windowsu mergea si de pe browsere si acum nu mai merge. Inca mai astept lamuriri