| Soldatul a întrebat:

Am si eu o problema cu tableta Allview alldro 2 speed duo, deci am bagat-o la incarcat acum 5 ore si nu se mai incarca mai mult de 98%, care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| archas a răspuns:

Ii bun, posibil sa fie de proasta calitate si sa fii venit tensiune mai mare pe priza!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blaablaablaaa a răspuns:

Este stricata bateria, du-o la reparat (garantie) fara sa il desfaci.

| archas a răspuns:

Posibil bateria!

| Soldatul explică (pentru archas):

Aaa,e bine ca inca e in garantie.Mai astept si alte reaspunsuri, daca a mai patit cineva la fel.

| Soldatul explică (pentru archas):

Posibil sa ai dreptate, am avut ceva probleme in legatura cu curentul zilele trecute si din cate imi aduc aminte era si la incarcat...

| archas a răspuns (pentru Soldatul):

Curentul este o problema destul de frecveta in toata romania...majoritatea calculatoarelor care vin la mine la reparat (probleme fizice) vin din cauza socurilor electrice!

| archas a răspuns (pentru Soldatul):

Ii bun, posibil sa fie de proasta calitate si sa fii venit tensiune mai mare pe priza!

| radu1234567890qwertyuiop a răspuns:

Pai ea ori s-a stricat ori ai facut ceva la ea.