| Ionelarebela a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul(Nokia 200).L-am cumparat de o zi si deja mi se blocheaza si nu imi merge.De exemplu nu pot seta nici o melodie ca ton de apel pentru ca imi apare mesajul"doriti sa reglati punctele de inceput si de sfarsit alea sunetului" si am doua optiuni Da sau Nu. Daca dau da nu se intampla nimic, daca dau nu imi spune operatiune nereusita dar de setat ca ton de apel nu mi-o seteaza.Plus ca in unele momente imi apar la optiunile unei fotografii semne de intrebare si nu pot sa le setez.Am intrat in fisiere receptionate si am incercat sa setez de acolo ca ton de apel.Pur si simplu mi se blocheaza mi se stinge si se reaprinde singur.Nu stiu de ce se intampla asta. Ajutati-ma cu sfaturi, pareri despre ceea ce credeti ca are.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Cred ca e problema de soft. Incearca sa ii faci un update
http://www.nokia.com/ro-ro/suport/produs/200/

| valy_9268 a răspuns:

Nu stiu, si eu am unul, cu o alta problema, cand intru la camera foto mi se opreste telefonul singur, nu stiu ce sa i fac!