| bmcriss a întrebat:

Am si eu o problema cu un card de memorie micro SD. De ceva timp incerc sa il formatez si nu merge. In momentul formatarii se sterg datele, dar daca ies din meniu si intru in card iarasi apar. Am incercat formatare pe pc dar imi spune ca nu il poate formata. Are cineva vreo idee? Vreun program ceva?

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Sa nu ai un musafir nepoftit pe acolo eu zic ca ar trebui sa tabari pe el cu un antiv meserias apoi vezi ce gaseste si dupa casapeala il faci pres la formatat.Am avut si eu un nenorocit de musteriu prin comp si pina nu am ras tot nu am scapat de el eu am bagat stikul la un comp cu nod 32 si atunci a inceput bilciul.