| unyckatu a întrebat:

Am si eu o problema cu windows 7. este instalat de curand dar nu pot sa instalez programe. ma ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Hm...S-ar putea sa fie din mai multe cauze. In cearca sa iei programe compatibile cu windowsul tau si aici e problema ca daca nu ai licenta pentru el iti trebuie programe compatibile cu win 7 RTM, daca ai licenta nu mai e problema, dar conteaza si pe cat ai windowsul, de exemplu daca il ai pe 64 bit trebuie sa iei programe de 64 bit.
Daca tot nu merge inseamna ca programele pe care le ai nu sunt bune de nimic, sau configuratia calculatorului tau e de vina. Daca tot nu merge intri in control panel, dai la security center, apoi la firewall, change settings si apoi il dezactivezi. Sper ca te-am ajutat! Fundoi?

| unyckatu explică (pentru JustM3JustABoy):

Da se pare ca nu am avut windows bine instalat ..am avut facuta partitia aiurea ..merci

1 răspuns: