| SebiBoom a întrebat:

Am si eu o problema. De ceva timp mi-am luat un televizor full hd Panasonic cu Viera connect. Ma pot conecta la internet prin cablu sau wireless. Atuci cand intru pe net si vreau sa ma uit la un film, nu gasesc nicaieri vreun buton de full screen, nici la telecomanda si nici in site-ul respectiv cu filmele. Majoritatea site-urilor de filme incarca de pe vk com, mie pe laptop sau calculator imi apare sageata de maximize, dar pe televizor nu imi arata si nu stiu cum pot face sa vad full screen filmele. Ma puteti ajuta? Stiti ce trebuie sa fac sa vad full screen?

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Incearca sa maresti imaginea ca sa ai filmul pe full screen sau cauta filmele pe alte site-uri sau chiar pe youtube(unele se mai gasesc si pe youtube)