| NU.Conteaza a întrebat:

Am si eu o problema, folosesc google chrome si nu mai imi merge sa vad video-uri pe youtube, e ca si cum nu am Adobe, dar il am.
Mi-a spus cineva ca poate pentru ca chrome il blocheaza, daca da, imi puteti spune cum il fac sa-si revina
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Chrome nu are nevoie sa instalezi flash player pentru ca il are incorporat.
Orcum poti incerca sa vizualizezi videoclipurile in html5 www.youtube.com/html5

5 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza unor JavaScripturi. Dar e prea complicat. Incearca sa-l reinstalezi, dar sfatul meu sincer e sa-ti schimbi browserul cu unul mai rapid si mai sigur. Monopolul internetului se da intre Mozilla Firefox si Opera. Asa ca alege unul care e mai viabil si mai atractiv pentru tine. Amandoua sunt super rapide si firefox ofera foarte multe add-onuri pentru orice...

| micutul222 a răspuns (pentru Eduard):

Am o tableta si pe tableta am opera si imi merge youtube ..am laptop mac os x sa-l iau?

| GEORGY_4531 a răspuns:

Trebuie sa iti instalez flash player :d

| NU.Conteaza explică:

Am rezolvat problema, multumesc tuturor pentru ajutor

| Crina_Badea_1988 a răspuns (pentru NU.Conteaza):

Buna, spune mi si mie cum ai rezolvat
?