| Xeanle77 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu telefonul meu si smart tv-ul.Stiti cum fac sa scot butonul ala de proiectat pe tv din aplicatia Youtube de pe telefon? M-am conectat o data pe tv smart sa vad ceva pe Youtube si acum imi apare mereu aia de proiectatt pe tv cand televizorul e pornit.Ma enerveaza fiindca ma uit la un videoclip pe Youtube si apas din greseala pe butonul ala si mi se proiecteaza instant videoclipul pe smart tv unde se uita parintii mei. Ajutati-ma va rog sa scot butonul sau sa il deconectez de la smart tv cumva

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Incearca un clear cache la Youtube app poate chiar si clear data. Te contectezi iar la Youtube cu contul de google si din default nu iti va mai aparea sa se conecteze la tv