| Claudiu_Nicusor_1995 a întrebat:

Am si eu o problema la instalarea windows-ului (xp)ramane blocat la windows xp setup (please wait) si astept mult si bine.Tin sa mentionez ca pot sterge si sa fac o noua partitie dar tot degeaba tot la windows xp setup ajung si nu se intampla nimic mai departe Putin ajutor va rog.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Gunoi de pc, aruncal, cumpara altul, cum puteti frate sa aveti asemenea anticitati pe bune, am evoluat suntem in 2015, pe 29 apare windows 10