| rkopiss a întrebat:

Am si eu o problema la PC care tot persista. Am avut Windows 7, apoi am bagat Windows 8, dupa aceea am facut Update la Windows 10, iar cand incerc sa tastez sau mai ales sa fac semne de punctuatie se deschide automat programul cu care ascult muzica de pe PC (BS Player, Winamp si asa mai departe). Tin sa va spun ca aceasta problema am avut-o pe toate cele 3 Windowsuri specificate mai sus. Cum si ce pot face ca sa repar chestia aceasta?

1 răspuns:
| Måryán363 a răspuns:

Downgrade la windows 7, adica te intorci din nou la windows 7