| RaulOvidiu a întrebat:

Am si eu o problema la PC il aprind si dupa cateva secunde se inchide ecranul apoi se arpinde din nou imi apare imaginea cu userul, apas pe ea si dupa cateva secunde face din nou acelasi lucru. Am Windows 7. Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ai un virus! Incearca sa bootezi de pe un CD cu un antivirus de boot: https://www.lifewire.com/free-bootable-antivirus-tools-2625785 Daca nici asa nu merge, reinstaleaza Windowsul. Daca face la fel este dusa pasta termoconductoare de la procesor sau o defectiune a HDD-ului.