| Cazaux_Dominic_1994 a întrebat:

Am si eu o problema la un vw passat din 2010.Cum fac sa imi mearga gps cand dau sa intru pe functia gps imi scrie,, please insert a medium with navigation data.

4 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

Daca l ai cumparat tu gps si l ai montat, trebuie sa ai un card pe care sa se afle harta cu Tarile din europa. Daca nu ai card cu tarile nu iti poate citi, eu asa am patit

| Cazaux_Dominic_1994 explică (pentru NonZarek):

Nu am cumparat eu mi.am luat un passat acum vreo luna numai ca nu stiu cum sa fac sa imi mearga gps..sau de unde sa descarc hartile ceva de genu.

| NonZarek a răspuns (pentru Cazaux_Dominic_1994):

Pai asta trebuie cineva care sa pricepe la IT, adica informatica etc,
Mergi cu cardul la persoana aia si ii spui ce vrei sa faci, ea ti le va descarca si gata, dar depinde poate fi alta problema, asta ca sa te asiguri mergi la service auto, sa ii deie un diagnostic, eu cred ca asta e problema acum vezi u

| Cazaux_Dominic_1994 explică (pentru NonZarek):

Ideiai ca nu am niciun card..trebuia sa primesc?