| ma3stru95 a întrebat:

Am si eu o problema legata de facebook. De exemplu cand intru pe profilul meu sau orice alt profil si dau click pe o poza imi apar like-urile si comment-urile, dar la urmatoarele poze nu-mi apare nimic. Stie cineva care este cauza si cum o pot rezolva?

2 răspunsuri:
| Iadhira a răspuns:

Si eu patesc, folosesc ca browser Firefox si Chrome, la Firefox mi se intampla, deci cred ca e din cauza lui sau nu s-a incarcat bine pagina. Deci incearca sa schimbi beowser-ul!happy

| ma3stru95 explică (pentru Iadhira):

Si eu folosesc Chroome...si nu e de la browser sau din cauza ca nu s a incarcat bine pagina big grin