| helena_9804 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am instalat sims 2 university si nu-mi merge si vreau sa-l dezinstalez cand dau sa-l dezinstaleze apare clepsidra si nu se intampla nimic, am incercat asta si la control panel si nu mi-a mers.stiti ce-as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai de dezinstalat nu stiu cum dar, ca sa mearga trebuie sa ai sims 2 simplu.

| helena_9804 explică:

Am si sims 2 si din cauza la university ca n-am avut cf sa-l instalez nu-mi mai merge nici sims 2 simplu

| GigelMuschi a răspuns:

Pai daca vrei sal dezinstalezi downloadazati ccleaner aici ai pagina http://download.kappa.ro/action__file/id__5188 si instalezi ccleaner ca ai si optiune in romana si cu ccleaner iti merge sa dezinstalezi sims